FORGOT YOUR DETAILS?

GELECEĞİ BİRLİKTE İNŞA EDELİM

HAKKIMIZDA

Baysan makine Sanayi 2000 yılında Trabzon'da kurulmuş olup, günümüze kadar olan üretim süreci içerisinde beton santralleri, briket, bims, ve parke taşı üretiminde kullanılan beton blok makineleri üretimini, montajını, devreye alınmasını ve satış sonrası hizmetini başarı ile gerçekleştirmiştir. Hem yurt içinde hem de yurt dışında büyük bir pazar payına sahip olan firmamız kaliteden ödün vermeden teknolojiyi yakından takip ederek yoluna devam etmektedir.

NE YAPIYORUZ

Baysan makine Sanayi ürün yelpazesinde 6lı dan 18li ye kadar olan briket, bims makineleri, 12, 16,20,25, ve 36lı parke taşı makineleri üretimi gerçekleştirmektedir.

  • Briket Makineleri
  • Parke Makineleri

BAŞARILARIMIZ

Firmamız ayrıca türkiye'de ilk defa 18li briket, bims makinesinin üretimini başarı ile gerçekleştirmiş kurmuş çalıştırmıştır.

  • 2000 yılında Baysan Makina kurulmuştur
  • 1200+ mutlu müşteri
  • 350+ tamamlanmış proje

VİZYON

Baysal Grup kuruluşu olan Stony Mac tüm ürünlerini koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamaya odaklamıştır. Ürünlerinin ve sistemlerinin sürekli iyileştirilmesi için tüm çalışanlarının sürekli gelişiminin ve eğitiminin esas olduğuna inanır. Hedefimiz beton sanatında mükemmeli yakalamaktır.

MİSYON

Çalışanlarımızın ve müşterilerimizin iş güvenliğini ön planda tutup, Sektörel gelişmeleri takip ederek kaliteli projeler gerçekleştirmek, Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve olası beklentilerini en kısa zamanda anlayıp cevap vermek İşçilik kalitesinden ödün vermeyerek müşteri memnuniyetinde süreklilik sağlamaktır

DEĞERLER

Çağdaş, Dürüst ve Güvenilir

Baysal Grup kuruluşu olan Stony Mac, gelişmiş yeni teknoloji, briket ve parke üretimi için komple çözümler ve özellikle tek kaynak tedarikçisi olarak müşterilerine hizmet vermeye çalışmaktadır.

Manuel ve otomatik sisteme sahip makineleri, modüler hatları ve tam entegre sistemlerin yenilikçi ürün portföyü sayesinde, Baysal Grup kuruluşu olan Stony Mac müşterilerinin özel ihtiyaçlarına en iyi çözümleri sunmayı amaçlamaktadır.

18 yıldır ülkemizde ve dünyanın birçok yerinde edindiğimiz iş tecrübesinin doğruladığı ilkelerle yoğurarak oluşturduğumuz sağlam yapıyı, geleneklere bağlı, aynı zamanda yenilik ve gelişmelere açık olarak gelecek kuşaklara taşımak, toplumdan ve çalışanlarımızdan aldığımız güçle en iyi şekilde mal ve hizmet üretmek.

Çağdaş gelişmelere ayak uydurup ürün ve hizmetlerimizi sürekli geliştirerek en yüksek değeri elde etmek.
Dürüst, tutarlı, güvenilir olmak.
Şirket hedeflerinin, ülke ve toplumun gelişmesine uyumlu olmasını sağlamak.

TARİHÇE

Kuruluşumuzdan bu güne kadar...

Baysal Grup kuruluşu olan Stony Mac 2000 yılında Trabzon'da kurulmuş olup, günümüze kadar olan üretim süreci içerisinde beton santralleri, briket, bims, ve parke taşı üretiminde kullanılan beton blok makineleri üretimini, montajını, devreye alınmasını ve satış sonrası hizmetini başarı ile gerçekleştirmiştir.

Baysal Grup kuruluşu olan Stony Mac ürün yelpazesinde 6lı dan 18li ye kadar olan briket, bims makineleri, 12, 16,20,25, ve 36lı parke taşı makineleri üretimi gerçekleştirmektedir.

Firmamız ayrıca türkiye'de ilk defa 18li briket, bims makinesinin üretimini başarı ile gerçekleştirmiş kurmuş çalıştırmıştır.
Hem yurt içinde hem de yurt dışında büyük bir pazar payına sahip olan firmamız kaliteden ödün vermeden teknolojiyi yakından takip ederek yoluna devam etmektedir.

En Üste